SUPA24
Остало
Остало
Остало
65 109 €
(1 302 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
50 м²
AVENIDA VILA EMA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно50 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento, localizado a poucos metros da estação São Lucas Linha Prata do monotrilho!
2 dormitórios, sala 2 ambientes integrada com sacada...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

AVENIDA VILA EMA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству