SUPA24
Остало
Остало
Остало
61 350 €
(1 658 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
37 м²
RUA ANTONIO DO CAMPO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Em Lançamento- Entrega em Julho de 2028.
 
R$ 360.000,00 o SPIN ZONA SUL será construído em um terreno de 5.042m², duas torres, 05 elevadores por torr...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

RUA ANTONIO DO CAMPO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SEGUNDO IMÓVEL

Слични огласи

Слично у иностранству