SUPA24
44 414 €
(1 234 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
36 м²
RUA IGARATA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно36 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A 300 mts do Metrô Vila Prudente Linha Verde

Apartamentos 2 dormitórios muito bem localizados e com excelente acabamento!

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA IGARATA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству