SUPA24
Остало
Остало
Остало
43 560 €
(990 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
44 м²
RUA AVELEDA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente Apartamento de dormitórios Com Moveis Planejados, em ótimo estado de Conservação, Sala de Estar e Jantar integradas, com projeto de iluminaç...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторОдвојени тоалетКухињски апаратиБојлерМашина за прање вешаДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стилНамештен

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA AVELEDA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Слични огласи

Слично у иностранству