SUPA24
Остало
Остало
Остало
28 881 €
(602 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
48 м²
Rua Chico Feitosa, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно48 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente Apartamento a Venda no Jardim Nelia IV - ZL - Sendo da Seguintes Forma de Distribuição de Ambientes- Com Dois Dormitórios - Sala Ampla Para...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Chico Feitosa, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Слични огласи

Слично у иностранству