SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 539 935 €
(4 117 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
374 м²
RUA ITAPETI, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно374 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de altíssimo padrão em construção. Acabamentos: (ar condicionado, tratamento acústico, aspiração central, sistema antiembaçante, tacão de...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

RUA ITAPETI, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству