SUPA24
Остало
Остало
Остало
1 012 199 €
(4 752 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
213 м²
RUA JERONIMO DA VEIGA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно213 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado no bairro nobre de Jardim Europa, em São Paulo, este apartamento padrão de 213 m² envolve seus futuros moradores em um ambiente de sofistic...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA JERONIMO DA VEIGA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству