SUPA24
Остало
Остало
Остало
865 124 €
(3 353 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
258 м²
Rua Cayowaá, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно258 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este lindo apartamento de 258m² em Sumaré, São Paulo, oferece uma oportunidade única de viver em um dos bairros mais valorizados da cidade. Com 4 suít...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Cayowaá, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству