SUPA24
Остало
Остало
Остало
862 500 €
(4 637 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
186 м²
RUA CAPOTE VALENTE, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно186 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

O Valen Capote Valente é um condomínio pensado para você e sua família terem os melhores momentos de lazer e descanso. O empreendimento conta com uma ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA CAPOTE VALENTE, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству