SUPA24
Остало
Остало
Остало
854 743 €
(4 571 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
187 м²
Rua Araguari, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно187 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento em Moema Pássaros.
Com 187 m2 privativos, possui 3 suítes e 3 vagas + depósito.

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Araguari, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству