SUPA24
Остало
Остало
Остало
761 152 €
(3 429 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
222 м²
RUA VOLTA REDONDA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно222 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Imagine morar em um dos melhores condomínios clube do Campo Belo, com quadra de tênis coberta, lazer completo e uma localização que une conforto, prat...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA VOLTA REDONDA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству