SUPA24
Остало
Остало
Остало
709 399 €
(3 855 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
184 м²
Rua Araguari, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно184 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Rua Araguari Vista livre Varanda espetacular 3 suítes 3 vagas

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Araguari, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству