SUPA24
Остало
Остало
Остало
602 307 €
(7 722 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
78 м²
AVENIDA INDIANOPOLIS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно78 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Hive Ibirapuera - Lançamento com Obras Iniciadas entrega agosto/26* - Aptos 1 e 2 suítes (55 e 78m2) e PentHouses (104 a 198m2) na primeira fila do Ib...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

AVENIDA INDIANOPOLIS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству