SUPA24
Остало
Остало
Остало
596 930 €
(2 641 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
226 м²
Rua Bahia, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно226 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentando este deslumbrante apartamento em Higienópolis, São Paulo. Com 226 m² de área total, 226 m² de área útil e 4 quartos, sendo 2 suítes, este...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Bahia, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству