SUPA24
Остало
Остало
Остало
588 123 €
(1 788 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
329 м²
Rua Itapeti, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно329 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apto Alto Padrão Tatuapé- 329 m privativos- terraços gourmet com churrasqueira- 04 suítes sendo 01 máster- sala 03 ambientes- lavabo- copa-cozinha- de...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Itapeti, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Vertical Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству