SUPA24
Остало
Остало
Остало
570 821 €
(4 679 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
122 м²
RUA HARMONIA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно122 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos este moderno apartamento em um empreendimento recém-construído em 2023, localizado no bairro nobre de Sumarezinho, em São Paulo. Com uma ...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

RUA HARMONIA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству