SUPA24
Остало
Остало
Остало
553 518 €
(2 913 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
190 м²
Rua Cotoxó, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно190 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos este impressionante apartamento padrão, localizado no bairro nobre de Perdizes, na cidade de São Paulo. Construído em 2014, este imóvel d...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Cotoxó, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству