SUPA24
Остало
Остало
Остало
553 518 €
(3 181 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
174 м²
Rua Fábia, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно174 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente oportunidade de investimento em um apartamento padrão no bairro da Vila Romana, em São Paulo. Localizado em um condomínio construído em 2006...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Fábia, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству