SUPA24
Остало
Остало
Остало
550 213 €
(3 527 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
156 м²
Rua Cayowaá, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно156 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentando uma excelente oportunidade de investimento em Perdizes, São Paulo, este apartamento padrão de 156 m² construídos e 156 m² de área útil é ...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Cayowaá, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству