SUPA24
Остало
Остало
Остало
540 409 €
(3 036 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
178 м²
RUA MICHIGAN, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно178 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Brooklin Senses by Cyrela. Mais que um convite ao bem-estar um encontro com todas as sensações Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA MICHIGAN, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству