SUPA24
Остало
Остало
Остало
534 658 €
(1 844 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
290 м²
Alameda Lorena, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно290 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este imponente apartamento de 4 quartos, sendo 1 suíte, está localizado no prestigiado bairro do Jardim Paulista, em São Paulo. Com uma área total de ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Alameda Lorena, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству