SUPA24
Остало
Остало
Остало
512 501 €
(3 264 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
157 м²
RUA INDIANA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно157 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos este moderno apartamento em excelente localização no bairro do Brooklin Paulista, em São Paulo. Com ampla área total de 157 m², este imóv...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA INDIANA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству