SUPA24
Остало
Остало
Остало
501 609 €
(3 096 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
162 м²
Rua Campevas, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно162 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentando este moderno apartamento em Perdizes, São Paulo, um verdadeiro oásis urbano. Localizado em um condomínio de alto padrão, este imóvel de 1...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Campevas, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству