SUPA24
Остало
Остало
Остало
495 412 €
(3 417 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
145 м²
ALAMEDA BARROS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно145 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Vende-se apartamento conceito de 145m² ou 94m² no Naara Higienópolis - Rua Alameda Barros

Viva o melhor de Higienópolis na Alameda Barros, 562 Condo...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникКухињски апаратиКаминБојлерМашина за прање вешаПаметни уређајиБезбедностДрвени подТротоарВисоки плафониДрвене гредеНакон реконструкцијеНеопходна реконструкцијаПриродно светлоТамни ентеријерБиљкеМодерни стилРустични стилПогодно за кућне љубимцеНамештенКомерцијални

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

ALAMEDA BARROS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству