SUPA24
Остало
Остало
Остало
494 557 €
(3 034 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
163 м²
Rua Bela Cintra, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно163 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Esse imóvel de três suítes em um prédio de ótimo padrão construtivo localizado no bairro nobre de Consolação, em São Paulo, representa uma excelente o...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Bela Cintra, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству