Листа понуда
17
17
17
500 035 €
(2 500 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
200 м²
RUA EUNICE WEAVER, São Paulo
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
200 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
apto Anália franco - 200 m² privativos- altíssimo padrão -03 suítes- living para 03 ambientes, ótima iluminação natural, escritório sala , copa, coz...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
4дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
RUA EUNICE WEAVER, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.