SUPA24
Остало
Остало
Остало
492 958 €
(1 258 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
392 м²
Avenida São Luís, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно392 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de 392m² impecável no Ed. Conde Sílvio Penteado um marco na Av. São Luís. Ao lado do que há de melhor na região em termos de cultura servi...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Avenida São Luís, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству