SUPA24
Остало
Остало
Остало
492 958 €
(1 793 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
275 м²
RUA SAMAMBAIA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно275 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos um magnífico apartamento garden de 275 m², localizado no prestigiado Condomínio Vila Arboreto. Este imóvel oferece uma combinação perfeit...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

RUA SAMAMBAIA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству