SUPA24
Остало
Остало
Остало
487 021 €
(1 852 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
263 м²
RUA ARTUR PRADO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно263 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Edifício Beverly Hills - Apartamento de 263m² com 4 dormitórios sendo 2 suítes, 5 banheiros e 2 vagas em Bela Vista - São Paulo Edifício Beverly Hil...

Друго
Старост понуде: 15дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA ARTUR PRADO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству