SUPA24
Остало
Остало
Остало
484 306 €
(4 612 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
105 м²
Rua Casa do Ator, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно105 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda com 2 suítes + closet com escritório

Apartamento à venda no bairro Vila Olímpia, na cidade de São Paulo. Esta é uma oportunidade ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Casa do Ator, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству