SUPA24
Остало
Остало
Остало
484 306 €
(4 070 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
119 м²
Rua Doutor Bacelar, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно119 м²
купатила2+

Apartamento Mobiliado à Venda
118,82 m² 2 suítes lavabo mezanino 2 vagas + depósito mobiliado

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Doutor Bacelar, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству