Листа понуда
19
19
19
484 306 €
(2 618 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
185 м²
RUA DO ESTILO BARROCO, São Paulo
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
185 м²
купатила
2+
PRONTO!!!
Este maravilhoso apartamento de alto padrão construído pela EZTEC de 185mts2 se encontra no 14 andar com face para o sol. Com uma planta be...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
7дана
Ажурирано:
7дана
Пријави оглас
Локалитети
RUA DO ESTILO BARROCO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2