SUPA24
Остало
Остало
Остало
484 462 €
(2 619 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
185 м²
RUA DO ESTILO BARROCO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно185 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

PRONTO!!!

Este maravilhoso apartamento de alto padrão construído pela EZTEC de 185mts2 se encontra no 14 andar com face para o sol. Com uma planta be...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA DO ESTILO BARROCO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству