SUPA24
Остало
Остало
Остало
478 476 €
(2 586 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
185 м²
RUA JOAO RAMALHO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно185 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentando o imóvel Essential Perdizes, um moderno apartamento de 3 suítes localizado no bairro de Perdizes, em São Paulo. Com uma área total de 185...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA JOAO RAMALHO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству