SUPA24
Остало
Остало
Остало
476 614 €
(3 017 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
158 м²
Rua Apiacás, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно158 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos com orgulho este moderno apartamento em Perdizes, São Paulo, recém-construído em 2024. Com uma área total de 158 m² e 158 m² de área útil...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Apiacás, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству