SUPA24
Остало
Остало
Остало
465 273 €
(3 209 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
145 м²
RUA GUARARAPES, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно145 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Humanari Rua Guararapes - Brooklin.
Com 145 m' privativos, possui 2 suítes e 3 vagas.
Belíssimo apartamento em condomínio moderno com l...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

RUA GUARARAPES, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству