SUPA24
Остало
Остало
Остало
453 092 €
(3 433 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
132 м²
RUA MICHIGAN, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно132 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este lindo apartamento localizado no bairro Cidade Monções em São Paulo está disponível para venda. Construído em 2017, este imóvel de 132 m² de área ...

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA MICHIGAN, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству