SUPA24
Остало
Остало
Остало
444 144 €
(2 375 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
187 м²
Rua Itacolomi, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно187 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentando este elegante apartamento no exclusivo bairro de Higienópolis, em São Paulo. Com 187 m² de área total, este imóvel padrão possui 3 dormit...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Itacolomi, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству