SUPA24
Остало
Остало
Остало
393 031 €
(1 936 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
203 м²
RUA CAIUBI, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно203 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresenta-se este impressionante apartamento em Perdizes, São Paulo. Construído em 1998, este imóvel com 203 m² de área total e 203 m² de área útil, o...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

RUA CAIUBI, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству