SUPA24
Остало
Остало
Остало
444 298 €
(1 806 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
246 м²
Rua Aimberê, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно246 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este imóvel em excelente localização no bairro de Perdizes, região nobre de São Paulo, é a oportunidade perfeita para quem busca uma moradia ampla e c...

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Aimberê, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству