SUPA24
Остало
Остало
Остало
441 049 €
(2 625 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
168 м²
RUA CUEVAS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно168 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos este magnífico apartamento de 3 dormitórios, sendo 1 suíte, localizado no moderno condomínio Le Heve, na região da Lapa, em São Paulo. Co...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

RUA CUEVAS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству