SUPA24
Остало
Остало
Остало
435 600 €
(2 963 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
147 м²
RUA CAIUBI, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно147 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este moderno apartamento de 147 m² em Perdizes, São Paulo, oferece uma oportunidade excepcional para aqueles que buscam um estilo de vida sofisticado ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

RUA CAIUBI, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству