SUPA24
Остало
Остало
Остало
427 055 €
(2 426 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
176 м²
Rua Apinajés, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно176 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Bem-vindo a este elegante apartamento de 4 quartos, sendo 3 suítes, localizado no bairro de Perdizes, em São Paulo. Construído em 2010, este imóvel de...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Apinajés, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству