SUPA24
Остало
Остало
Остало
432 398 €
(3 133 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
138 м²
Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно138 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento de 138m² no Paraíso, 3 suítes, 3 vagas Condomínio Gran Paradiso

Este apartamento de 138,75 m² de área útil, situado no 12º andar do Cond...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Manuel da Nóbrega, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству