SUPA24
Остало
Остало
Остало
432 554 €
(2 110 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
205 м²
Rua Pará, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно205 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Venha conhecer este moderno apartamento localizado no bairro nobre da Consolação, em São Paulo. Com seus 205 m² de área total, este imóvel é perfeito ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Pará, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству