SUPA24
Остало
Остало
Остало
432 225 €
(3 132 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
138 м²
Rua Cônego Eugênio Leite, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно138 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este belo apartamento de 3 suítes, localizado no prestigiado bairro de Pinheiros em São Paulo, oferece uma oportunidade excepcional para aqueles que b...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Cônego Eugênio Leite, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству