SUPA24
Остало
Остало
Остало
431 342 €
(4 108 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
105 м²
Rua Chilon, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно105 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento de 1 suíte, localizado no renomado condomínio VN MILLENNIUM FARIA LIMA, em São Paulo, na região da Vila Olímpia, representa uma excel...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rua Chilon, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству