SUPA24
Остало
Остало
Остало
425 500 €
(3 799 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
112 м²
RUA ALVORADA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно112 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente oportunidade para adquirir um moderno apartamento padrão em uma das regiões mais valorizadas de São Paulo, a Vila Olímpia. Localizado no Edi...

Друго
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

RUA ALVORADA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству