SUPA24
Остало
Остало
Остало
423 489 €
(2 663 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
159 м²
RUA DOS COROADOS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно159 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda no bairro Lapa em São Paulo. Com área total de 159m², este imóvel é ideal para quem busca conforto e espaço. Composto por 3 quarto...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA DOS COROADOS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству