SUPA24
Остало
Остало
Остало
421 826 €
(2 526 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
167 м²
Rua Pio XI, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно167 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este imóvel de 3 suítes em Alto de Pinheiros, São Paulo, oferece uma excelente oportunidade de investimento. Construído em 2010, o apartamento de 167 ...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Pio XI, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству